Stránky

nedeľa 12. mája 2013

Rose symphony OP

Rose symphony OP    reserved
Hello dears, today I want to show you my new dress I made. I want to open my new very small ,,brand,, with lolita clothes, and this is the first piece of my spring/summer cellection :) . I am not going to tell you name of my ,,brand,, yet :) .  The name of dress is Rose symphony , it is size M-L , it is made from two different fabrics and it has glyed top. The price is 50 euros without shipping (sorry guys but it cant be cheaper because of expensive fabrics ) . Here are worn and unworn photos of dress (it is quiet big on me, so it doesnt as good as it should) . If you have any questions, feel free to ask :) :) . You can contact me here or on my facebook : Salome Buschbacherová . Nice day to all of you and I hope you like it :) .

(ahojte, dnes vám chcem ukázať nové šaty ktoré som ušila. Chcem si otvoriť malú ,,značku,, s lolita oblečením, a toto je prvý kúsok mojej jarnej/letnej ,,kolekcie,, :) . Zatial vám nejdem povedať meno mojej značky.    
Meno šiat je Rose symphony , veľkosť je M-L , šaty pozostávajú z dvoch odliśnćh látok (jedna je prekrytá druhou)  a majú podšitý vrchný diel . Cena je 50 eur bez poštovného/ alebo je možné osobné predanie , (sory ale cena nemôže byť nižšia keďže látky boli dosť drahé). Tu môžte vidieť fotky oblečených aj neoblečených šiat (sú na mne celkom veľké, tak to nevyzerá až tak dobre ako by malo ). Ak máte nejaké otázky, nebojte sa spýtať :) :) . Kontaktovať ma môžte tu alebo na mojom facebooku: Salome Buschbacherová . Prajem vám všetkým pekný deň a dúfam že s vám páčia :) .


Front top (predný rchný diel) the middle part is elastic  ( stredná časť je elastická / naťahovacia)
Back top (zadný vrchný diel)


It will also contain headbow in this shape ( I also made this one, so it will be same :) ) and Navy ribbon you can see on the first picture :)


This time i tried to make similar dress as this one from Moi meme moitie , so this was my big inspiration:
(tento krát som sa snažila ušiť podobné šaty ako tieto z Moi meme moitie, ktoré boli mojou veľkou inšpiráciou na ich ušitie :) ) :

Please Write a comment, I will be happy :) :)

5 komentárov:

 1. Krásné šaty, jsi šikovná. :) Moc se mi líbí kombinace s modrými lodičkami. *_*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mohla bych se zeptat na rozměry prsa/pas/délka? tyhle šaty od Moitie jsou prakticky jediné, které bych kdy chtěla mít a tyhle tvoje vypadají prakticky totožně :)
  Díky
  -Venea

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je to veľkosť M-XL ( prsia do 103 cm , pás takisto volitelný , sú trochu dlhšie, okolo 96-98cm :) ) ,, tiež sú to z moitie moje obľúbené :) ,, ak by si mala záujem, pridala by som k nim mašľu takého tvaru ako je tá na obrázku, poprípade aj halfbonnetík :)

   Odstrániť
 3. zájem bych měla yay :) napíšu na FB

  OdpovedaťOdstrániť